Kvintet poznatků, proč Sparta dostala v Bělehradu pořádně přes prsty

Ostudná a chaotická hra letenských hráčů na horké balkánské půdě. Tak by se dalo popsat první soutěžní utkání pražské Sparty, která na půdě Crvené Zvezdy Bělehrad podlehla 0:2. Zatímco hráči jsou stále plní optimismu, že odveta pro ně bude příznivá, na brány Generali Arény klepe blamáž, která může ovlivnit celou sezónu. Podívejme se na kvintet poznatků, proč Sparta dostala v Bělehradu pořádně přes prsty.

4) Větší chuť vyhrát

Domácí měli větší touhu vyhrát. Již od první minuty šli tvrdě za svým a tlačili na pilu. Sparta se na trávníku prvních dvacet minut rozkoukávala a vlastně až do závěrečného hvizdu nedokázala svá víčka otevřít natolik, aby se soupeřem držela krok. Crvená Zvezda neostřelovala branku Dúbravky nikterak nebezpečně, ale využívala zaváhání pražského celku, které mu bylo osudné.