Náhrada za Fábregase? Chelsea ji prý vidí v Evertonu...

Londýnská Chelsea se zařadila do zákulisní bitvy o podpis stále poměrně perspektivního záložníka ve službách liverpoolských Toffees z Goodison Parku Rosse Barkleyho.

Náhrada za Fábregase? Chelsea ji prý vidí v Evertonu...

V deníku Sunday Express vyšlo, že zájem o svěřence nizozemského manažera Ronalda Koemana mají také další tradiční londýnské značky Arsenal a Tottenham Hotspur.

Italský trenér Antonio Conte by rád posílil nynější kádr Blues hlavně kvůli tomu, že se celek vrátí do Ligy mistrů a bude potřebovat širší kádr, než letos, kdy se tým soustředil pouze na Premier League.

Anglický reprezentant by mohl na Stamford Bridge nahradit dlouholetého španělského reprezentanta Cesce Fábregase, jehož odchod z Londýna je očekáván. V současnosti se nejvíc spekuluje o milánských gigantech AC a Interu.

Čerstvě třicetiletý univerzál s minulostí v Arsenalu a Barceloně nastoupil v sezoně Premier League od začáku pouze ve dvanácti případech. Jednou dokonce nastoupil i za juniorku Chelsea.

O sedm let mladší Barkley je na tom lépe, neboť dosud vyběhl od úvodní minuty hned dvaatřicetkrát. Někdejší stratég Feyenoordu či Southamptonu se však nechal slyšet, že pokud již za Everton hrát nechce, za každou cenu ho ve městě držet nebude.

Barkleyho kolega Morgan Schneiderlin sice věří, že zůstane i v příští sezoně, ovšem nová smlouva se stále nepodepsala a ta současná vyprší již za rok a něco. Je tedy nejvyšší čas na skutky.