Fotbalový trávník jako z partesu, který bude šetřit přírodu i peníze?

Doplňujete palivo do své sekačky, motorové pily nebo křovinořezu a část paliva pokaždé skončí v louži na zemi, na samotném přístroji, a nebo dokonce i na vašem oblečení? Tuto situaci zná snad každý, kdo podobné stroje používá. Řešení je přitom velmi snadné. Stačí použít ekologický kanystrový nástavec iFill.  

Fotbalový trávník jako z partesu, který bude šetřit přírodu i peníze?

Sezona pomalu ale jistě začíná a zahrádkáři si už chystají své motorové pomocníky, pokud je již tedy připravené nemají. A tak právě nyní je ten správný okamžik zamyslet se i nad tím, jak si práci doma nebo zahradě ještě více zpříjemnit a něco málo i ušetřit. Může přitom jít o užitečné maličkosti. Třeba takové, jakou je ekologický kanystrový nástavec iFill. S jeho pomocí se jakékoliv doplňování paliva či ostatních kapalin stává konečně jednoduché a pohodlné. Hlavní výhodou je totiž mechanismus, který se po úplném doplnění nádrže či jiné nádoby spolehlivě a zcela sám automaticky uzavře. „Stačí jen nasadit univerzální nástavec a běžným způsobem palivo doplnit, nástavec vše udělá za vás a automaticky se vypne ihned poté, co hladina v nádrži dosáhne svého maxima,“ vysvětluje jednoduchost použití kanystrového nástavce iFill Stanislav Choutka ze společnosti Filleco, která nástavec vyrábí. S neustálým průběžným kontrolováním je tak rázem konec. Šetří se nejen čas, ale také drahé palivo a v neposlední řadě i  životní prostředí. Pro svou chemickou odolnost a antistatickou úpravu zabraňující tvorbě jisker se navíc doplňování paliva přímo nabízí. Ale možností jak výhod nástavce iFill na zahradě či v domácnosti využít je skutečně nepřeberné množství.

A hodit se bude dozajista i motoristům. Ostatně již dnes jej používá s úspěchem celá řada závodních týmů a automobilový průmysl jako takový s ním má obecně vynikající zkušenosti. Využívat jej lze totiž i za jinak extrémních podmínek. Nevadí mu silný vítr ani poletující prach. „Tuto vlastnost oceňují zejména závodní týmy, které musí pracovat v podobných podmínkách zcela běžně. Ale i zahrádkáři nebo domácí kutilové velmi dobře ví, jaké problémy může silný vítr a především pak všudypřítomný prach při doplňování paliva či maziv způsobit,“ říká Stanislav Choutka. V případě kanystrového nástavce iFill je ale toto riziko minimalizováno. Kapalina je totiž v kanystru bezpečně uzavřena a prach se k ní díky tomu nedostane. Při doplňování paliva či oleje je zase ústí nástavce vsunuto dovnitř nádrže.

Kvality ekologického nástavce iFIll oceníte i při převážení. Mastné skvrny na koberci v zavazadlovém prostoru totiž nechce nikdo. Ale vyhnout se jim, to je téměř nemožné. Pokud totiž neteče samotný uzávěr, dost často se při doplňování paliva znečistí samotný kanystr. A ne vždy máte možnost jej takových nečistot zbavit. Tedy, pokud nepoužíváte nástavec iFIll. Znečištění při dolévání paliva se obávat nemusíte a drobné pootočení hlavy nástavce postačí k jeho bezpečnému uzavření pro přepravu. V kufru tak nejen že nebudou nechtěné mastné skvrny, ale zbavíte se i jinak nepříjemného zápachu benzínu.

A ještě jednu věc u kanystrového nástavce iFill jistě uživatelé náležitě ocení. Tím je jeho univerzálnost, díky které najde celou škálu využití. Nasadit jej lze na dnes běžně používané kanystry s objemem 5, 10, 15 a 25 litrů. Nejsou proto potřeba žádné velké investice.