Aubameyanga chtějí v Anglii! Upíše se tomuto gigantovi?

Gabonský útočník Pierre-Emerick Aubameyang táhne sezonu co sezonu Borusii Dortmund svými góly a není divu, že se mluví o jeho přestupu. Největší interest prokazuje momentálně anglický gigant Manchester City!

Aubameyanga chtějí v Anglii! Upíše se tomuto gigantovi?

Vzhledem k jeho rychlosti a hladu po gólech ale Auba levný nebude. Kouč Borussie Thomas Tuchel si jej cení na 70 milionů, což už odradilo například Real Madrid nebo italský Juventus. City mají ale trochu jiný nápad.

Opačným směrem by poslali talentovaného nigerijského forvarda Kelechiho Iheanacha. K tomu by sice museli také přidat tučný balík peněz, tak astronomické částky by to však nedosáhlo. Hovoří se o 40 milionech + Iheanacha, které Citizens za Aubameyanga mají utratit.

Bylo by to ale pro Dortmund výhodné? Mladý odchovanec City už dříve ukázal, že má světlou budoucnost. Pep Guardiola mu už však tolik minut jako Manuel Pellegrini nedává a Iheanacho úplně spokojený není. Nepomohl mu jistě ani příchod Gabriela Jesuse.

Přesněji řečeno - už nehraje vůbec. Za poslední 3 měsíce si velký fotbal zahrál jen 35 minut, což je prachmizerná porce. Na podzim ovšem něco odkopal a za ten minimální čas stihl vstřelit sedm gólů a přidat tři asistence.