Pohádka je u konce, ví Ranieri. K čemu ale nabádá?

Pohádka je u konce! Loni Leicester tabulku vedl a nakonec Premier League vyhrál, letos se zdá, že bude bojovat o sestup. S realitou už se smířil i manažer Lišek Claudio Ranieri. K čemu nyní nabádá?

Pohádka je u konce, ví Ranieri. K čemu ale nabádá?
Sci-fi, pohádka, senzace. Takové přívlastky měl titul Leicesteru v loňském ročníku anglické Premier League. Jenže po neuvěřitelné sezóně se Leicester vrátil do trpké reality.

Liškám se nedaří, Mahrez a Vardy hledají svou loňskou formu a tak je Leicester jen dva body nad sestupovými vodami. Manažer úřadujících mistrů Claudio Ranieri tak ví, že pohádka je u konce.

"Nyní je všechno špatně, ale máte na výběr. Můžete říct, že jsme prohráli a je konec. Na druhé straně ale můžeme bojovat a věřit," řekl v rozhovoru pro SkySports Ranieri. Podle něj se nyní musí Leicester zvednout a táhnout za jedno lano.

"Jsme rodina a jsme silní. Musíme držet spolu, táhnout za jeden provaz a věřit. Fanoušci si loni užili, letos už je to o něčem jiném, ale musíme zůstat soudržní," opakoval Ranieri. "Loni bylo vše fantastické a my věřili, že to tak bude i letos. Bohužel není, ale musíme se s tím smířit. Pohádka je u konce, teď je tu skutečnost," dodal Ranieri.