Conte dementoval Costův odchod do Číny

Španělský reprezentační útočník Diego Costa a odchod do Číny? To bylo v posledních dnech a týdnech často skloňované téma. Nyní se ale zdá, že bývalý forvard Atlética Madrid Chelsea neopustí a na Stamford Bridge zůstane.

Conte dementoval Costův odchod do Číny
Costa se měl pohádat s Contem a i kvůli tomu se neobjevil na hřišti v duelu proti úřadujícímu anglickému mistrovi Leicesteru City. I bez něj však Blues vyhráli hladce 3:0 a ukázalo se, že vítězit jde i bez tohoto forvarda, kterého nemají protihráči příliš v lásce nejen kvůli tomu, že dává hodně gólů, ale také kvůli tomu, že často hraje zákeřně a podle.

Conte se nechal pro britský tisk slyšet, že věří v Costovo setrvání v Londýně a vyhlíží jeho návrat do sestavy. Oficiálním důvodem absence španělského střelce bylo zranění zad, ale vše by již mělo být v pořádku a proti Hullu by tak v neděli měl nastoupit v základní sestavě.

„Myslím si, že chce zůstat v Chelsea. Je šťastný, že tu s námi může hrát. Na odchod do Číny nemyslí. Četl jsem o tom spoustu spekulací, ale v tuto chvíli je nejdůležitější, že s námi trénuje a necítí žádnou bolest,“ liboval si italský kouč.

„Uvidíme, jestli bude hrát. Nechci dávat výhodu soupeři,“ odmítl prozradit, zda-li bude Costa připraven nastoupit.