Skácelův Southampton znovu prohrál

Fotbalisté Southamptonu v druhé anglické lize nebodovali podruhé za sebou, když v 37. kole nestačili na Stoke a na jeho hřišti podlehli 1:2.

Southampton, za který hrál poslední čtvrthodinu také český záložník Rudolf Skácel, sice vedl po trefě Saganowského, ale domácí brzy vyrovnali a dvacet minut před koncem vstřelil vítěznou branku Martin. Stoke se tak na svého dnešního soupeře v tabulce dotáhl. Patří mu deváté místo dva body právě za Southamptonem.

Ani další český fotbalista v soutěži nebodoval. Preston, za který odehrál 60 minut defenzivní záložník Pavel Pergl, prohrál 0:2 v Hullu. Prestonu přesto patří šestá příčka a na postupové místo ztrácí jeden bod.

Výsledky - 37. kolo:

Barnsley - Sunderland 0:2, Cardiff - Norwich 1:0, Colchester - Coventry 0:0, Crystal Palace - Leicester 2:0, Hull - Preston 2:0, Ipswich - Southend 0:2, Leeds - Luton 1:0, QPR - Sheffield Wednesday 1:1, Stoke - Southampton 2:1.