Giggs o svém trenérském angažmá: Nebyl jsem připravený

Ryan Giggs, který si na konci minulé sezony vyzkoušel pozici manažera v Manchesteru United, hodnotí tuto část kariéry za nevydařenou. Dle vlastních slov Giggs nebyl v době, kdy tým přebíral, dostatečně připravený na manažerskou práci.

Giggs o svém trenérském angažmá: Nebyl jsem připravený
Máte rádi Fotbal? Fortuna rozdává během MS 1 000 000 Kč, pro nováčky 200 Kč na ruku.

V Manchesteru United již netrpělivě vyhlížejí novou sezonu, po té minulé, jež byla plná zmatků a neúspěchů, by se na Old Traford měla navrátit zašlá sláva. Dopomoct by k tomu měl Luis Van Gaal se svým trenérským štábem, jehož členem bude i Ryan Giggs.

Bývalý waleský fotbalisty by měl po boku zkušeného trenérského mága nabírat potřebné zkušenosti k tomu, aby si jednou mohl v United natrvalo usednout do manažerského křesla.

„Když jsem se stal manažerem, mnoho věcí mě opravdu potěšilo, u spousty dalších problémů jsem si ale říkal, že na to ještě nejsem dostatečně připraven,“ přiznával Giggs, který si v současné době dodělává profesionální trenérskou licenci, „potřebuju ještě trochu více zkušeností,“ je si vědom čtyřicetiletý Giggs.

„Nějaké důležité věci jsem pochytil od Sira Alexe, ale minulý rok jsem byl stále ještě hráčem a na manažerskou roli jsem nebyl dostatečně soustředěný,“ mrzí Giggse, který již vyhlíží spolupráci s novým manažerem Luisem Van Gaalem, „Tento rok se toho můžu mnoho naučit od člověka, který trénoval nejlepší kluby v několika zemích.“

„Bylo skvělé, že jsem měl tu možnost hrát pod Sirem Alexem tak dlouhou dobu, je to skvělý manažer. Nyní si můžu vzít něco z toho jak pracují ostatní manažeři. Spolupracoval jsem s Davidem Moyesem a letos už se těším na Louise Van Gaala,“ uzavřel Ryan Giggs.

Guardiola: Nejtěžší je ukočírovat hráčská ega


Galatasaray loví nového trenéra, v hledáčku má samá hvězdná jména