Vedoucí celek Premier League Arsenal Londýn si v pátek večer zahrál FA Cup, když na Emirates Stadium přivítal třetiligového soupeře Coventry City. Velkou územní převahu "Gunners" zužitkoval už v úvodu duelu německý reprezentační útočník Podolski, jenž překonal irského brankáře Murphyho v 15. a 27. minutě. V základu kromě nej figurovali i Oxlade-Chamberlain, Bendtner, Wilshere či Özil, s tím, že ve druhém dějství si zahráli také Giroud nebo Cazorla. Obě střídání manažerovi Wengerovi vyšla - Giroud navýšil skóre na 3:0 šest minut před koncem a v samém závěru udělal čtvrtou trefou tečku za výsledkem 4:0 pro londýnského favorita právě Španěl Cazorla. Tomáš Rosický nebyl k pohárovému utkání ani nominován. [u][b]FA Cup:[/b][/u] Arsenal - Coventry City 4:0 Nottingham - Preston 0:0

Wenger: Zimní přestupové okno není spravedlivé