Tottenham nestačil na Sunderland, Liverpool přehrál Australany

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] V ryze anglickém souboji mezi Sunderlandem a Tottenhamem Hotspur se radoval klub, na jehož lavičce sedí Ital Di Canio. Londýnský celek vedený Portugalcem Villas-Boasem šel sice ve středu do vedení zásluhou Sugurdssona, ovšem ještě do přestávky srovnal Cabral a ve druhém dějství pak otočili výsledek Brown a Karlsson. Konečný výsledek tedy zněl 3:1 ve prospěch týmu, jenž hraje své domácí zápasy na Stadium of Light

Do startu anglické ligy ještě změří "Kohouti" z White Hart Lane síly s Milton Keynes Dons, Monakem, Cambridge City či Espanyolem Barcelona. Vítězný Sunderland se přátelský utká například se Sportingem Lisabon.

Rodgersův Liverpool se ve středu postavil na australské půdě domácímu mužstvu Melbourne Victory a nečelil lehkému protivníkovi. V duelu padly dva góly a o oba se postaral favorit utkání - po půl hodině hry otevřel skóre kapitán mužstva Steven Gerrard a v 90. minutě pak pojistila výsledek nová tvář Iago Aspas.

"Reds", kteří zahajují nový ročník Premier League na Anfield Road Se Stoke City, čeká v brzké době ještě řecký Olympiakos Pireus, norská Valerenga a skotský Celtic Glasgow.