Benteke zářil a Sunderland dostal ve Villa Parku šestku

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Hráči Aston Villy deklasovali v 35. kole anglické ligy Sunderland 6:1 a bodově se na něj dotáhli. Oba týmy dělí od sestupových pozic pět bodů. O nejvyšší výhru týmu v sezoně se hattrickem ve druhém poločase zasloužil Christian Benteke. Svoji bilanci v tomto ročníku Premier League vylepšil na 18 gólů a posunul se v tabulce střelců na čtvrté místo.

Belgický útočník v první sezoně po příchodu z Genku nastřílel už celkem 27 soutěžních branek. Dnes v rozmezí sedmnácti minut zvýšil vedení domácích na 5:1.

Společně s Aston Villou a Sunderlandem má 37 bodů také Newcastle, o pět bodů za nimi následuje už na sestupové pozici Wigan s jedním zápasem k dobru.

Anglická liga - 35. kolo:

Aston Villa - Sunderland 6:1 (55., 59. a 72. Benteke, 31. Vlaar, 38. Weimann, 88. Agbonlahor - 32. Rose).