Tottenham počtvrté v řadě vyhrál, Liverpool opět ztratil

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Tottenham si připsal čtvrtou výhru v řadě, když porazil Aston Villu. To Liverpool si s obranou Stoke poradit nedokázal a uhrál jen bezbrankovou remízu. Southampton sice doma nad Fulhamem vedl, ale nakonec byl rád za bod, který mu svým druhým gólem v zápase zachránil obránce Jose Fonte.

Tottenham si připsal čtvrtou ligovou výhru v řadě, tentokrát to dvěma góly odnesla Aston Villa. V nevýrazné první půli měli ke gólu blízko domácí Gareth Bale a Jermain Defoe. V úvodu druhé půle zase hlavičkoval vedle branky Spurs Christian Benteke. V 59. minutě se už Tottenham radoval díky trochu šťastnému gólu. Ten padl po střele Defoa, která se odrazila od Stevena Caulkera. O devět minut později přidal druhý gól svého týmu Aaron Lennon, ten dal svůj první gól za posledních devět měsíců. V závěru zápasu ještě trefil tyč Bale, skóre už se ale neměnilo. Aston Villa dohrávala o deseti hráčích,když už využila všechny možnosti na střídání a zranil se Joe Bennett.

Jose Fonte zachránil bod pro Southampton svým druhým gólem v domácím zápase s Fulhamem. Portugalský obránce zaznamenal první trefu v tomto utkání už ve 4. minutě. Vedení udržel Southampton až do 69. minuty, kdy si střelu Johna Arne Riise srazil do vlastní sítě střídající Jos Hooiveld. V 88. navíc přidal druhý gól Fulhamu Kieran Richardson, také tečovanou střelou, a zdálo, že si hosté odvezou všechny tři body. Proti byl ale zmiňovaný Fonte.

Anglická liga - 7. kolo:

Southampton - Fulham 2:2 (4. a 90. Fonte - 69. vlastní Hooiveld, 88. Richardson)
Liverpool - Stoke 0:0
Tottenham - Aston Villa 2:0 (58. Caulker, 67. Lennon)