Liverpool si zastřílel, Citizens otáčeli, United padli

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Anglický Liverpool v šestém ligovém kole vyhrál na půdě Norwiche vysoko 5:2, když se hattrickem blýskl Suárez a po jedné trefě přidali Sahin s Gerrardem. Ze tří bodů se radují i hráči Manchesteru City, kteří se však na půdě Fulhamu hodně nadřeli.

Již po deseti minutách prohrávali svěřenci trenéra Manciniho 0:1, když penaltu proměnil Petrič. Ještě do přestávky však stihl vyrovnat Agüero a v 87. minutě rozhodl o výhře Manchesteru bývalý hráč Teplic Edin Džeko. Druhou prohru musel skousnout Manchester United, když doma nestačil na Tottenham a prohrál 2:3.

Anglická liga - 6. kolo:
Everton - Southampton 3:1
(32. a 37. Jelavič, 25. Osman - 6. Ramírez)
Fulham - Manchester City 1:2 (10. Petrič z pen. - 43. Agüero, 87. Džeko)
Norwich - Liverpool 2:5 (61. Morison, 87. Holt - 2., 38. a 57. Suárez, 47. Sahin, 68. Gerrard)
Reading - Newcastle 2:2 (58. Kébé, 62. N. Hunt - 59. a 83. Demba Ba)
Stoke - Swansea 2:0 (12. a 36. Crouch)
Sunderland - Wigan 1:0 (51. Fletcher)
Manchester United - Tottenham 2:3 (51. Nani, 54. Kagawa - 2. Vertonghen, 32. Bale, 52. Dempsey).