Rosický přihrál na gól proti Stoke, stačilo to však jen na bod

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Hráči Arsenalu uhráli v sobotním zápase 36. kola Premier League na hřišti Stoke City jen remízu 1:1. Na jediný gól hostů nádherně přihrál Van Persiemu český záložník Tomáš Rosický, jenž odehrál celý zápas.

Arsenal na hřišti Stoke City rychle prohrával, když se už v 9. minutě trefil domácí dlouhán Peter Crouch. Arsenal ale rychle odpověděl. Na křídle zakouzlil s míčem Benayoun, který poté do běhu přihrál Rosickému. Český záložník si mezi dvěma hráči připravil balon k centru a poslal jej parádně na zadní tyč. Tam jako jediný nabíhal kanonýr Robin van Persie a srovnal na 1:1. Ve zbytku zápasu už fanoušci gól neviděli a Arsenal v tabulce zůstal třetí, nyní má čtyřbodový náskok na Newcastle.

[CODE]
S-A footyroom.com by footyroom[/CODE]

Právě Newcastle je největším pronásledovatelem Arsenalu, ale v souboji se sestupem ohroženým Wiganem nepředvedl vůbec nic a po šesti vítězných utkáních v řadě musel překousnout vysokou prohru 0:4. Všechny čtyři branky vstřelil domácí Wigan v prvním poločase.

Výsledkem 4:0 skončilo i další utkání, Everton si doma poradil s Fulhamem. V souboji Swansea s Wolverhamptonem si diváci užívali gólové hody. V poločase vedli domácí 4:2, hosté ale nesložili zbraně a ve druhé půli srovnali na konečných 4:4.

Anglická Premier League, 36. kolo

Stoke City - Arsenal 1:1 (1:1)
Branky: 9. Crouch - 15. Van Persie
Český záložník Tomáš Rosický nastoupil v základní sestavě Arsenalu a přihrál na vyrovnávací gól Van Persieho. Odehrál celé utkání.

Wigan - Newcastle United 4:0 (4:0)
Branky: 13. a 15. Moses, 36. Maloney, 45+1. Di Santo.

Everton - Fulham 4:0 (3:0)
Branky: 7. a 40. Jelavič, 16. Fellaini, 60. Cahill.

Sunderland - Bolton 2:2 (1:1)

Branky: 36. Bendtner, 55. McClean - 26. a 70. Davies.

Swansea - Wolverhampton 4:4 (4:2)
Branky: 1. Orlandi, 4. Allen, 15. Dyer, 31. Graham - 33. a 69. Jarvis, 28. Fletcher, 54. Edwards

West Bromwich Albion - Aston Villa 0:0

Norwich - Liverpool 0:3 (0:2)
Branky: 24., 28. a 82. Suárez.