Bláznivý zážitek. Fanoušek v Anglii prožil výhru svého týmu jako sudí, po gólu v duchu křičel nadšením

Fanoušek Wolverhamptonu si vychutnal nevšední zážitek, když sledoval postup svého týmu do 4. kola Anglického poháru přímo z hrací plochy jako náhradní čtvrtý rozhodčí. Vítěznou trefu v úterním opakovaném utkání proti Brentfordu slavil Ross Bennett raději pouze v duchu, protože nechtěl porušit svůj dočasný neutrální status.

Bennett, jenž je rozhodčím v mládežnických soutěžích, nabídl pomocnou ruku, když se čtvrtému sudímu udělalo nevolno a v prodloužení zápasu už nemohl pokračovat. „Rozhodčí se mě ptal, jestli zvládnu být čtvrtý rozhodčí, tak jsem mu řekl: 'Když mi dáte rychlokurz, tak ano," řekl Bennett v podcastu Wolves Express. „Takže jsem byl 30 minut rozhodčím opakovaného zápasu FA Cupu. Byl to neskutečný, opravdu bláznivý zážitek."

Podle svých slov pak v duchu "křičel" nadšením, když v prodloužení vstřelil Matheus Cunha z pokutového kopu vítězný gól na 3:2, který Wolverhampton poslal do 4. kola proti regionálnímu rivalovi West Bromwichi.

„Šílené na tom bylo, že jsem ten gól nemohl slavit, protože jsem si nebyl jistý, jestli smím, nebo jestli musím zůstat neutrální,“ dodal fanoušek klubu po unikátním zážitku.