S brněnskou Zbrojovkou trénuje Václav Koloušek

Záložník Václav Koloušek by se měl stát hráčem druholigové Zbrojovky Brno, za kterou však asi nenastoupí v sobotním duelu v Sokolově.

S brněnskou Zbrojovkou trénuje Václav Koloušek
Pětatřicetiletý Koloušek se ve středu zapojil do přípravy Zbrojovky a o den později brněnský trenér René Wagner potvrdil zájem o zkušeného fotbalistu, který by měl pomoci omlazenému týmu k postupu do Gambrinus ligy. "Zatím se jeví velice dobře, menší tréninkový výpadek na něm není znát. Svými zkušenostmi by nám měl pomoct, takže jsme se dohodli, že o něj budeme usilovat," uvedl Wagner.

Kolouškův start v sobotním utkání v Sokolově je však nepravděpodobný. "S Vaškem jsme se na podmínkách smlouvy už prakticky dohodli, ale obávám se, že se do pátku nepodaří vyřešit všechny formality," poznamenal sportovní ředitel brněnského klubu Richard Dostálek.

Zbrojovka po sestupu z nejvyšší soutěže vyhlásila za svůj jediný cíl okamžitý návrat mezi tuzemskou elitu. Jenže Wagnerův celek úvodní dvě kola prohrál a nevstřelil ani branku. Proto vedení klubu začalo shánět zkušenou posilu, kterou se stane právě bývalý reprezentant Koloušek, jenž působil posledních pět let v Rakousku.