Pořád máme šanci postoupit, burcuje Sparťan Juhár

První zápas play-off Evropské ligy Sparta proti FC Vaslui prohrála 0:2, rumunský celek rozhodl o svém vítězství již v prvním poločase. Necelých sedmdesát minut zápasu odehrál i slovenský záložník Martin Juhar.

Pořád máme šanci postoupit, burcuje Sparťan Juhár
"Určitě nejsme spokojení s tím, že jsme prohráli. Naštěstí se tento pohárový zápas hraje na dvě utkání a pořád máme šanci postoupit,“ prohlásil po utkání slovenský záložník.

Chyby podle něj nadělala Sparta zejména v době, kdy držela míč a kombinovala. "Nehráli jsme naší hru, nedařila se nám kombinace, špatně jsme sbírali odražené míče a kazili jednoduché přihrávky. Takovéhle chyby se trestají,“ má jasno Juhar. "U prvního gólu jsem chyboval i já, nevěděl jsem, že je hráč u mě tak nalepený, špatně jsem přihrál a pak z toho byla gólová akce. Moc mě to mrzí,“ smutnil po utkání.

Před odvetou, která se hraje příští čtvrtek v Praze, rozhodně neskládá zbraně. Naopak, věří, Sparta má dostatek sil a kvalit na to, aby rumunský celek dokázala porazit. "Určitě máme na to ztrátu stáhnout. Budeme hrát v domácím prostředí, což nám určitě pomůže. Nesmíme chodit s hlavou dolů, ale vrátit se zase k naší hře a hned od úvodní minuty odvety na ně vlétnout a postoupit,“ řekl Martin Juhar.