Může Liverpool naplno bodovat na Emirates Stadium?

[tag]TIPOVAČKA[/tag] Gambrinus liga, druhá česká nejvyšší soutěž, německá liga a Premier League. Toť náplň tradiční tipovací soutěže serveru eFotbal.cz, která tento týden završí své měsíční kolo.

Může Liverpool naplno bodovat na Emirates Stadium?
O anglickém šlágru Arsenal - Liverpool se snad ani nemusíme bavit, to je magnet i přesto, že "Kanonýry" před pár dny opustil záložník Fabregas. Duel Dortmund - Norimberk má na první pohled jasného vítěze, ale hosté mají v kádru českého střelce Pekharta, jehož případný třetí gól ve třetím zápase by určitě vyvolal haló. Zajímavá ovšem bude i druhá liga - probere se Brno na půdě Sokolova, nebo se mu budou dál bortit plány na návrat do Gambrinus ligy?

Kteří čtenáři měli v minulém kole nejpřesnější tipy?

1. baroness 1369.38
2. bounces 1062.80
2. nikysek 1062.80
4. gengster 775.68
5. bubrlik 720.73

Připomínáme systém oceňování. Kromě úvodního kola se hraje v každém týdenním kole o vstupenky na domácí zápasy partnerských klubů. Týdenní výsledky se započítávají do měsíčního kola, v němž si 4 nejlepší soutěžící rozeberou věcné ceny.

U vstupenek vyplňujte, prosím, opravdu jen ty zápasy, u kterých máte jistotu, že je můžete navštívit. Po obdržení mailu je třeba reagovat do 24 hodin, že o vstupenky máte opravdu zájem, poté přicházejí na řadu další soutěžící dle pořadí v tipovací soutěži.

V aktuálním kole se hraje o lupeny na zápasy 5. kola Viktoria Žižkov - Olomouc a Baník Ostrava - Bohemians 1905.

Všem tipujícím připomínáme, že v jejich zájmu je aktualizovat údaje v registraci, zejména mailové spojení.

AKTUÁLNÍ KOLO TIPOVAČKY