Petrouš: Potřebujeme naplno zabodovat

[tag]NEDĚLE 17:00[/tag] Naposledy bez diváků budou hrát hráči Slavie Praha proti Příbrami, duel 3. kola Gambrinus ligy je na programu v neděli. Je to v pořadí třetí utkání, které je součástí trestu od disciplinární komise za nedohrané utkání loňského Ondrášovka Cupu s Olomoucí.

Petrouš: Potřebujeme naplno zabodovat
„V týdnu jsme bez problémů zvládli pohárový zápas, věřím, že i když to byl soupeř z nižší soutěže, tak budeme ve vítězstvích pokračovat. Po dvou ligových prohrách potřebujeme naplno zabodovat,“ tvrdí trenér Slavie Michal Petrouš. „To, že budeme hrát bez fanoušků, je nepříjemné, ale musíme si s tím poradit. Shodou okolností to ani pro Příbram nebude nezvyklá situace, protože už jsme s nimi před prázdnými tribunami hráli,“ uvedl dále před zápasem trenér Slavie Michal Petrouš.

Slavia nevstoupila do sezony dobře a proti Příbrami už bude chtít bodově zabrat. „Musíme se v lize vyvarovat toho, abychom inkasovali laciné góly. Pak budeme vyhrávat. Věřím, že uspějeme už proti Příbrami,“ uvedl střelec dvou branek ze středečního pohárového zápasu proti Meteoru Štěpán Koreš.

Pod novým trenérem Davidem Vavruškou vstoupili příbramští fotbalisté do ligové soutěže famózně a po dvou kolech mají plný bodový zisk. Ovšem jako jediný ligový tým vypadl v týdnu v Ondrášovka Cupu v Sezimově Ústí po prohře 1:3. „Pravdou je, že jsme si v Sezimově Ústí něco vyzkoušeli. Ti čtyři hráči, kteří patří do základu, si tu porážku prožili. Naštěstí druhá půlka se toho neúčastnila a doufám, že jim vydrží euforie z těch prvních ligových kol,“ přeje si Vavruška.