Baník nabízí fanouškům 3 místa ve Správní radě

Tři místa v nově zřizované Správní radě klubu nabízí Baník Ostrava fanouškům klubu, je to odraz negativní atmosféry, která tým provází již několik let.

Baník nabízí fanouškům 3 místa ve Správní radě
Klub fanouškům nabízí tři místa v tomto připravovaném projektu. Na tyto pozice by měli být dosazeni zástupci fanoušků FCB, kteří budou reprezentovat širokou obec příznivců Baníku. Jedinou podmínkou je trestní bezúhonnost členů a dosažení věkové hranice 18 let.

Vybraní zástupci budou mít právo spolurozhodovat o kompletní problematice, která se bezprostředně dotýká fanoušků. Jde o pravidla vstupů na domácích zápasy, probírání právního servisu fanoušků, revizi nastavení pravidel při výjezdech, distribuci vstupenek a další věci, které fanoušky trápí. V neposlední řadě by byli také odpovědnými zástupci klubu pravidelně informováni o chodu FC Baník Ostrava.

„Správní rada by měla výrazně přispět ke zlepšení komunikace mezi vedením klubu a fanoušky, příznivcům pak také pomoci s jejich problémy. Cílem je, aby fanoušci měli možnost sledovat dění v Baníku i zevnitř, získávali informace, jaký je skutečný stav klubu a jaké jsou záměry do budoucna“, odhalil majitel klubu Tomáš Petera. „Výběr zástupců necháváme čistě na domluvě samotných fanoušků. Věříme, že tyto osoby budou pro fanoušky naprosto důvěryhodné a jejich komunikací směrem ven z klubu společně dokážeme předcházet nejrůznějším fámám, které na Ostravsku v poslední době kolují a Baník velmi poškozují“, doplnil Petera.