Zůstanou střížkovští Bohemians na vítězné vlně?

[tag]TIPOVAČKA[/tag] Letitá tipovací soutěž na eFotbalu pochopitelně neopomine ani třetí kolo domácí nejvyšší soutěže, ve kterém už se může potvrdit, jestli byly starty některých klubů náhodou či nikoliv.

Zůstanou střížkovští Bohemians na vítězné vlně?
Kromě všech osmi zápasů Gambrinus ligy tentokráte padla volba i na druholigové utkání Bohemians Praha - Karviná, kterou do hlavního města přiveze jakožto kapitán bývalý hráč Sparty, Baníku či Auxerre René Bolf. V sousední Corgoň lize jsme se zaměřili na souboj Trnavy se Senicou, ve kterém se proti sobě postaví trenéři Hoftych a Griga. V bundeslize nám pak zajímá, jak si Bayern Mnichov po nepovedeném startu do soutěže povede na hřišti nebezpečného Wolfsburgu, který vede trenér Felix Magath.

Kteří čtenáři měli v minulém kole nejpřesnější tipy?

1. krampi 686.10
2. raulito 465.64
3. vincek123 346.34
4. bazuuka 278.15
5. marabu 226.81

Připomínáme systém oceňování. Kromě úvodního kola se hraje v každém týdenním kole o vstupenky na domácí zápasy partnerských klubů. Týdenní výsledky se započítávají do měsíčního kola, v němž si 4 nejlepší soutěžící rozeberou věcné ceny.

U vstupenek vyplňujte, prosím, opravdu jen ty zápasy, u kterých máte jistotu, že je můžete navštívit. Po obdržení mailu je třeba reagovat do 24 hodin, že o vstupenky máte opravdu zájem, poté přicházejí na řadu další soutěžící dle pořadí v tipovací soutěži.

Všem tipujícím připomínáme, že v jejich zájmu je aktualizovat údaje v registraci, zejména mailové spojení.

AKTUÁLNÍ KOLO TIPOVAČKY