Carragher: Hráči jsou ovlivněni více médii než manažerem

Anglické hráče prý více než hodnocení ze strany klubového manažera zajímá, co si o jejich výkonu myslí anglická média. Uvedl to zkušený obránce Liverpool Jamie Carragher.

Carragher: Hráči jsou ovlivněni více médii než manažerem
"Vliv médií na hráče je obrovský," všiml si zkušený třiatřicetiletý anglický reprezentant. "Někdy mám pocit, jakoby hodnocení médií mělo mnohem větší význam než komentáře ze strany manažera," doplnil vzápětí fotbalista, který za národní tým Anglie odehrál 38 utkání.

Carragher se totiž stal hostem úterního dopoledního pořadu rádia BBC, kde vysvětloval, z jaké strany je na hráče vyvíjen největší tlak.

"Uděláte jednu chybu a můžete být absolutně na dně. V klubu totiž víte, že nebudete kritizování v takové míře a navíc vás často čeká další zápas už za tři dny, kde můžete své předchozí zaváhání rychle napravit. V národním týmu je to o něčem jiném. Tam hrajete dva zápasy jednou za tři měsíce a stín vaše pochybení na vás visí mnohem více," uvedl s tím, že média reprezentaci během loňského světového šampionátu v Jihoafrické republice situaci příliš neusnadnila.