Pokusí se AC Milán získat Van Nistelrooije?

AC Milán je na vážkách. V létě jeho řady zřejmě opustí Andrej Ševčenko, který má namířeno do Chelsea, a tak se poohlíží po novém zakončovateli. Do oka mu padl RUUD VAN NISTELROOIJ z Manchesteru United.

Pokusí se AC Milán získat Van Nistelrooije?
Van Nistelrooij má přitom místo v United nejisté, neboť se nepohodl s trenérem Alexem Fergusonem. "Van Nistelrooij by se nám hodil," svěřil se mluvčí AC Milán deníku Sun. "Je totiž jedním z mála hráčů, který je schopen nahradit Ševčenka," pokračuje.

Van Nistelrooij, jenž dokázal ve dvoustech zápasech za Manchester United vsítit 150 gólů, se již dříve nechal slyšet, že o své budoucnosti rozhodne nejdříve po mistrovství světa. Nizozemský útočník strávil většinu sezony na lavičce náhradníků a natruc opustil tým před závěrečným zápasem Premier League s Charltonem.

Do Van Nistelrooijova setrvání v Manchesteru může promluvit také Ferguson. Bývalý útočník United DWIGHT YORKE se přitom domnívá, že trenér učiní správné rozhodnutí. "Sir Alex jako jediný ví, co je pro Manchester optimální," uvedl pro BBC. "Pokud se mu Ruud zdá pro tým přínosným, tak ho přiměje zůstat. Já sám bych ho v týmu nechal, ale pokud se Alex rozhodne poslat ho pryč, určitě bude vědět proč," uzavřel Yorke.

[ 29.5.2006 - bbc.co.uk / eFotbal.cz ]