Barcelona kraluje přestupovému období! Koundé si vybral Nou Camp

Je to tady. Here We Go. Jules Koundé si vybral své další působiště a Chelsea to doopravdy nebude. Francouzský reprezentant si vybral celek z Katalánska a zanedlouho se z něj stane Culer.

Barcelona kraluje přestupovému období! Koundé si vybral Nou Camp

Nejde to říci jinak, Barcelona ovládla letošní, letní přestupové období. Tady není o čem a to ještě nekončíme. Do Barcy totiž přichází jeden z nejlepších a nejtalentovanějších stoperů na světě. 

Dlouhý a úmorný boj o francouzského reprezentanta je u konce. Chelsea znovu prohrála a utře slzu, protože přijít o takový úlovek zabolí. Koundé doposud hrál za Sevillu, kde se vypracoval v jednoho z nejlepších obránců ligy. 

Dlouho se spekulovalo, kde nakonec Jules skončí, ale nakonec to vykrystalizovalo jen do souboje mezi Chelsea a Barcelonou. I když to ze začátku vypadalo na tým z Londýna, Barca sehnala peníze ai s přispěním trenéra Xaviho se Koundé přestěhuje do Katalánska.

Právě Xavi byl tím rozhodujícícm faktorem, který dokázal Koundého přesvědčit o tom, že projekt, který má Barca v plánu je pro něj ten nejlepší a hlavně přínosný pro jeho kariéru. 

Přestupová částka se bude pohybovat okolo 50 miliónů eur + případné bonusy. Cena naprosto odpovídá a my se jen můžeme začít těšit, protože to, co Barcelony za toto přestupové období vytvořila je neuvěřitelné. Navíc se jmény jako Koundé, Lewandowski nebo Raphinha.

V nadcházející sezóně se máme doopravdy na co těšit!

zdroj: Fabrizio Romano