Koulibaly nahrazen! Z Fenerbahce přichází Kim Min-Jae

Kalidou Koulibaly je pryč a tak bylo jasné, že Neapol něco musí rychle vymyslet. Tímto spásným výmyslem je Kim Min-Jae, který přichází z tureckého Fenerbahce za takřka 20 miliónů eur.

Koulibaly nahrazen! Z Fenerbahce přichází Kim Min-Jae

Nahradit někoho, jako je Koulibaly? Na první pohled se to zdá nemožné. Jako kdyby Real nahrazoval Sergia Ramose, Barcelona Puyola nebo Manchester United Harryho Maguira. Úkol, který by nikdo z nás nechtěl řešit.

Navzdory tomu, že nabízeli jména jako Tanganga, Diallo, Zagadou a další, konečný výběr padl na jihokorejského reprezentanta, který v reprezentaci válí se Sonem. Bývalá hvězda čínské ligy přichází za něco málo pod 20 miliónů eur, což za tak perspektivního stopera není zas tak hrozné. 

 V dresu Pekingu v nejvyšší čínské soutěži se ukázal celému světu a stačilo to natolik, aby ho za 3 miliony eur vykoupilo Fenerbahce. Zbytek je jen historie, jelikož se stal jasně nejlepším stopere turecké ligy a doslova ji převýšil. Na jeho přestup zkrátka byl ten správný čas.

Nebyla to jen Neapol, která o něj měla zájem, ale právě pod Vesuvem tento boj vyhráli a nahradili tak dlouhodbého kapitána a jednoho z nejlepších stoperů celé Serie A. Další posilou na stopera je Leo Ostigard z Brightonu, který bude taktéž bojovat o základní sestavu. 

zdroj: @officialsscneapol