Souček a spol. získali nový gólostroj! West Hamu podepsal Scamaccu

Gólů není nikdy moc. Tímto heslem se tentokrát řídili ve vedení anglického West Hamu, kde působí i Tomáš Souček s Vladmírem Coufalem. Novým parťákem tohoto dua bude již bývalý útočník Sassuola Gianluca Scamacca.

Souček a spol. získali nový gólostroj! West Hamu podepsal Scamaccu

Ofenziva je mnohdy jednou z nejdůležitější částí týmu a jakmile její kvalita neodpovídá kvalitě zbytku týmu, je čas s tím něco dělat. West Ham United si řekl, že od nové sezóny bude potřebovat více gólů a tak začal jednat.

Jeho nejnovější posilou se tak po dlouhém jednání stala italská hvězdička Gianluca Scamacca, která přichází za 30,5 milionu liber z italského Sassuola, kde v miulé sezóně řádil a nasázel 16 branek.

Navzdory tomu, že je Scamaccovi stále jen 23 let, má za sebou již několik hostování v týmech jako Janov nebo Zwolle. Pro West Ham se jedná o velkou posilu do útoku, která byla tak potřebná. Antonio už zkrátka nestačil a chtělo to nějakého mladého dravce do šestnáctky.

West Ham by však s posilováním ofenzivy neměl končit. Podle všeho má na radaru dalšího zabijáka a to Filipa Kostiče z Eintrachtu Frankfurt. O toho měl zájem i Juventus, ale jako v případě Scamaccy, kterého chtělo PSG to neznamená, že větší klub tento souboj vyhraje.

Dokáže Scamacca dovést West Ham do evropských pohárů a s góly bude šlapat na paty Núnězovi s Haalandem?

zdroj: Fabrizio Romano