Werner začíná tušit jméno nového chlebodárce. Proč se má vydat na adresu, kterou dobře zná?

Německý reprezentační útočník Timo Werner asi nebude vzpomínat na svou misi na Stamford Bridge úplně v dobrém, ačkoliv ji s odstupem času může hodnotit také jako cennou zkušenost. Šestadvacetiletý hráč přicházel do Londýna s velmi zajímavou vizitkou, kterou však nedokázal v barvách Blues potvrdit. Nyní se rýsuje jeho návrat do Bundesligy a Chelsea rozhodně škodná nebude.

Werner začíná tušit jméno nového chlebodárce. Proč se má vydat na adresu, kterou dobře zná?

V šestadvaceti letech vstupuje Werner do nejlepších let své kariéry a výkony v národním týmu Německa jasně dokládají, že se jedná o velmi kvalitního hráče. Jeho kvality však nešlo adekvátně prodat v Londýně, ze kterého se má dle očekávání stěhovat. Nikdo ale nepředpokládal, že na adresu svého bývalého chlebodárce z Lipska.

Po pouhých dvou letech vše nasvědčuje tomu, že se jeho cesta z Chelsea rozejde. O tomto kroku se ostatně spekulovalo již během celého jara, jen byl Werner spojován například s Borussií Dortmund. Do Red Bull Arény by se mohl vrátit jako součást výměny.

Letní zámořské předsezónní turné nahlédlo do defenzivy Blues a poukázalo na celou řadu nedostatků. Výprask od Arsenalu byl varovným prstem, který trenér Tuchel nechce přehlížet. Zájem pokračuje nejen o dalšího středního obránce, ale pravý kraj by mohl posílit právě z Lipska Nordi Mukiele.

Chelsea vzdává závod o Koundého. Kterému dravci by toto rozhodnutí mohlo přijít vhod?

Zdroj: thehardtackle.com