Kde by mohl zakotvit Ronaldo? Nové zprávy se vyrojily z Londýna, ovšem o Chelsea se nejedná

Tým trenéra Erika Ten Haga vypadá v přípravě velice slibně, v každém přípravném utkání se mu podařilo zvítězit a ve třech zápasech vstřelil celkem jedenáct branek. A to všechno bez největší hvězdy Rudých ďáblů Cristiana Ronalda, který měl údajně požádat klub u přestup.

Kde by mohl zakotvit Ronaldo? Nové zprávy se vyrojily z Londýna, ovšem o Chelsea se nejedná

Podle holandského trenéra Ten Haga je Ronaldo pryč z rodinných důvodů a sedmatřicetiletý útočník má týmu z Old Trafford hodně co nabídnout.

Ovšem média mluví jinak. „Jsem přesvědčený, že je velmi nepravděpodobné, aby Ronaldo odehrál za United ještě nějaký zápas. Podle mě už je myšlenkami jinde. Neřekl to naplno, ale jeho ambice jsou jinde než ambice současného Manchesteru,“ citoval web sport.aktualne.cz slova reportéra The Sun Pierse Morgana, který je mimochodem dlouholetým kamarádem Portugalce.

Ronaldo měl být nabídnut Bayernu a Chelsea, jenže agent Jorge Mendes u těchto dvou gigantů nepochodil. Nejnovější zprávy mluví o zájmu Atlética Madrid, a dokonce i Arsenalu. „Můžu další příznivce Gunners ujistit, že dělám vše, co je v mé moci, aby Ronaldo přišel do Arsenalu. Připomínám, že jako osmnáctiletý k tomu měl opravdu blízko,“ nabídl web sport.aktualne.cz slova dlouholetého fanouška Arsenalu Morgana.

Zdroj: sport.aktualne.cz, thesun.co.uk