Chelsea ladí příchod De Ligta z Juve. Peníze však hodlá pošetřit, tak co chce poslat opačným směrem?

Londýnská Chelsea ladí příchod nizozemského středního obránce Matthijse de Lighta. O chuti přivést dvaadvacetiletou někdejší hvězdu Ajaxu Amsterdam do Londýna nás informují přední evropské listy prakticky celé jaro. Nyní se podle zprávy The Mirror jeví vše jako hotová věc, jen je třeba ještě vyřešit, zda budou Blues platit převodem na účet nebo zasláním hráčů opačným směrem.

Chelsea ladí příchod De Ligta z Juve. Peníze však hodlá pošetřit, tak co chce poslat opačným směrem?

Chelsea označila De Ligta za jeden z hlavních přestupových cílů tohoto léta. Po odchodu Antonia Rüdigera a Andrease Christensena se dalo očekávat, že německý stratég Thomas Tuchel bude chtít vzniklou mezeru zacelit.

Juventus podepsal nizozemského obránce v roce 2019 za 75 milionů eur a nepředpokládá se, že by ostrovní zájemce měl hradit méně, spíše ještě něco přihodí. Londýnský klub chce však tuto částku co nejvíce ponížit tak, že opačným směrem vyšle některé ze svých tváří a provedou větší výměnu.

Výhodou Blues je velmi široký kádr plný talentovaných jmen, o která je v Evropě zájem. Ne každý dostane na Stamford Bridge šanci, což však neznamená, že nevyrostou pro velké kluby. Podle posledních zpráv z Ostrovů by měli být Juventusu nabídnuti Emerson Palmieri, Jorginho a Timo Werner.

Zdroj: mirror.co.uk