Chelsea nepochodila na námluvách na Santiago Bernabéu. O koho měli zástupci Blues zájem?

Rodrygo Silva de Gaos. Jednadvacetiletý křídelník Realu Madrid budí v tomto přestupovém období velkou pozornost. Poslední týdny se o bývalého hráče brazilského Santosu zajímají největší evropské kluby. Naposledy to zkoušela Chelsea, ale nepochodila.

Chelsea nepochodila na námluvách na Santiago Bernabéu. O koho měli zástupci Blues zájem?

Londýnská Chelsea měla za Brazilce nabídnout až 70 milionů eur, ale slyšela jednoduchou a ráznou odpověď. Rodrygo zkrátka není na prodej. Rychlonohý křídelní se v minulé sezoně ukázal jako klíčový právě díky brankám proti Chelsea a Manchesteru City v Lize mistrů.

Ještě před zájmem Blues se o Rodryga zajímal také Dortmund a největší kluby z Anglie. Brazilec má s Los Blancos smlouvu do června 2025, nicméně na Santiago Bernabéu jsou si vědomi jeho kvalit, a tak se očekává, že začátkem července dojde k prodloužení smlouvy do roku 2027.

Rodrygo přišel do Realu v roce 2019 z brazilského Santosu, v minulé sezoně 2021/22 ve španělské nejvyšší soutěži odehrál 33 utkání, vstřelil čtyři branky a na tři přihrál. V Lize mistrů mu na pět branek stačilo jen 11 utkání.

Zdroj: okdiaro.com, bilybalet.cz