Jak si poprvé vedli Kozák, Brandner či Merdovič? Do systému Slovácka zapadli všichni velmi dobře...

Účastník kvalifikace o Evropskou ligu 1. FC Slovácko má za sebou úspěšný start do letní přípravy, když se mu podařilo přehrát slovenský Trenčín.

Jak si poprvé vedli Kozák, Brandner či Merdovič? Do systému Slovácka zapadli všichni velmi dobře...

Kouči Martinu Svědíkovi udělali radost zejména střelci Kalabiška a Polášek, který po hodině hry pečetil skóre na konečných 2:0.

Čtvrtý tým uplynulého ročníku Fortuna:ligy nasadil hned několik nových tváří, které se tak mohly premiérově představit v tamním prostředí na Širůchu.

Na mysli máme například Patrika Brandnera, Marka Merdoviče, Vlasiye Sinyavskiyeho či Libora Kozáka.

"Máme víc nových hráčů. Myslím, že můžeme být se všemi spokojení. Hráli s námi poprvé, řekl bych, že do systému a do naší hry zapadli všichni velmi dobře," pochvaloval si asistent Josef Mucha, jehož ohlasy nabídl web fcslovacko.cz.

I další přípravný duel sehraje celek z Uherského Hradiště proti slovenskému mužstvu. Již v úterý narazí v Rohatci na ViOn Zlaté Moravce.

Letní příprava:

1. FC Slovácko - AS Trenčín 2:0 (1:0)
Branky: 10 Kalabiška, 63. Polášek

Sestava Slovácka: 1.poločas: Borek - Šimko, Srubek, Kadlec, Kalabiška - Brandner, Levin, Kohút, Aldin, Doski - Kozák. 2.poločas: Nguyen - Merdovič, Hofmann, Daníček, Doski - Brandner, Sinyavskiy, Havlík, Polášek, Holzer - Vecheta.

Start přípravy jako z hororu. Brno po studené sprše v Podbrezové dala sbohem dvěma hráčům

Zdroj: fcslovacko.cz