Los Blancos identifikovali náhradu za Benzemu. Obdiv vzbuzuje už nyní, ale ještě se má učit

Real Madrid se bude snažit potvrdit svou nadvládu v Evropě také v nadcházející sezóně. Cílem je nejen opět uspět v domácí La Lize, ale snahou italského stratéga Carla Ancelottiho je obhájit také primát v Lize mistrů. I proto se očekává, že v létě dojde k posílení, které již signalizovaly příchody Rüdigera a Tchouameniho. Nyní se začalo na Pyrenejském poloostrově skloňovat jméno mladíka, který by mohl do pár let nahradit Benzemu.

Los Blancos identifikovali náhradu za Benzemu. Obdiv vzbuzuje už nyní, ale ještě se má učit

Karim Benzema má za sebou jednu z nejlepších sezón ve své kariéře a s kapitánskou páskou by měl být lídrem týmu také v nadcházející sezóně. Vedení si však uvědomuje, že francouzský kanonýr má již 34 let a dřív nebo později bude nutné za něj nalézt náhradu.

Skvělou formu Benzemy dokládají čísla, kterými se může pochlubit. V uplynulé sezóně odehrál 46 zápasů napříč všemi soutěžemi a nastřílel v nich 44 branek. Los Blancos již identifikovali mladíka, ze kterého chtějí udělat jeho nástupce. Je mu teprve osmnáct let, ale už vzbuzuje obdiv.

Podle španělského listu AS chce Real Madrid během letošního léta ukořistit Matheuse Nascimenta, který patří k velkým talentům brazilského klubu Botafogo. Smlouvu má na této adrese do roku 2023 a má v ní také klauzuli ve výši 50 milionů eur, ale je pravděpodobné, že se obě strany mohou domluvit na kompromisu, aby za rok neodcházel zdarma. Real má snahu jej zlákat již letos, aby jej začlenil do své mládežnické akademie, kde by měl dohled na jeho vývoji.

Zdroj: as.com