Souček: Nároďáku se nevyrovná žádný klub. Kdo za něj nechce hrát, měl by jít do reprezentačního důchodu

Zatímco v Edenu to tam českému výběru podle kapitána Tomáše Součka padalo, ve venkovních duelech to s produktivitou vázlo a záložník West Hamu United si je dobře vědom, že národní mužstvo potřebuje do dalších zápasů ofenzivní efektivitu zlepšit.

Souček: Nároďáku se nevyrovná žádný klub. Kdo za něj nechce hrát, měl by jít do reprezentačního důchodu

"Máme čtyři body. Myslím si, že je to dobré, protože jsme ve hře o udržení v této skupině. Chceme hrát příští Ligu národů s extratřídou. Nyní nejsme na sestupové příčce. V září si to chceme rozdat, abychom tady zůstali. Musím pochválit celý tým a všechny okolo, co se o nás starali. Byl to určitě dobrý sraz, hlavně po herní stránce," chválil soubor sedmadvacetiletý "Suk".

Ten odehrál za posledních 11 dnů čtyři zápasy, v nichž nechyběl ani minutu a z české reprezentace je jasně nejvytíženějším hráčem celé sezony. Bývalého slávistu to však těší a sám by si o žádný oddech neřekl...

"I kdyby se hrálo 100 zápasů v tomto roce a pak byla reprezentace o dovolené, je potřeba, aby hráč šel. Reprezentovat je největší čest, je to něco speciálního a žádný klub se tomu nevyrovná. To je základ. Kdo nechce reprezentovat, měl by jít do reprezentačního důchodu. Pro každého hráče je to čest," uzavřel na konto mnoha omluvenek středopolař, jehož bylo možno v minulosti zastihnout i v barvách Viktorie Žižkov či Slovanu Liberec.

Fousek: „Kratina staví Fevoluci do ofsajdu.“ Potrestaný Berbrův sudí Vaňkát se v Chomutově spojil s Okamurou!

Zdroj: ČTK