Největší soupeř trenérů na Letné je čas, žádný tým nemá tak málo času na úspěch jako Sparta, tvrdí Mareš

Pražské angažmá pětačtyřicetiletého dánského experta Briana Priskeho se seběhlo docela rychle. Jeho mise v belgických Antverpách totiž skončila až v závěru května...

Největší soupeř trenérů na Letné je čas, žádný tým nemá tak málo času na úspěch jako Sparta, tvrdí Mareš

Co si myslí o novém šéfovi sparťanské lavičky bývalý zadák letenského "S" Pavel Mareš, který působil na sedmičce v letech 2002 - 2003, respektive 2007 - 2009?

"Myslím, že to je hodně dobré jméno,“ pronesl na stránkách sport.cz bývalý stoper Viktorie Žižkov, Vysočiny Jihlava, Bohemians Praha i Zenitu Petrohrad.

Jeho největším protivníkem prý bude čas. "Myslím, že čas je největší soupeř trenérů ve Spartě, protože žádný tým nemá tak málo času na úspěch jako Sparta. Bohužel bude muset být i čaroděj, protože za těch 50 dnů, a to není 50 dnů na přípravu, to je 50 dnů do zápasu," podotkl na sport.cz dvojnásobný mistr Česka a držitel Ruského ligového poháru.

Všechno ale může být klidně úplně jinak. Nejdůležitější ale bude správné oživení stávajícího kádru, které například v zimě nepřišlo. "Třeba už s ním komunikují půl roku a má vybraných iks hráčů. Jestli si nepřivede nikoho, tak si myslím, že bude mít velký problém," varoval na sport.cz šestačtyřicetiletý účastník úspěšného Eura 2004.

Jednou se plánuju do Sparty vrátit, podobně jako Dočkal, Pavelka či Krejčí, slíbil letenským fandům Hložek

Zdroj: sport.cz