Messiho láká život v USA. Údajně pracuje na odkoupení akcií Inter Miami. Lanařit ho má i Beckham

Argentinský fotbalista Lionel Messi údajně pracuje na odkoupení 35 procent akcií klubu zámořské Major League Soccer (MLS) Inter Miami.

Messiho láká život v USA. Údajně pracuje na odkoupení akcií Inter Miami. Lanařit ho má i Beckham

Podle informací španělského deníku Marca Messi po angažmá ve francouzském Paris St. Germain půjde právě do MLS.

Čtyřiatřicetiletý Messi po dlouhých letech v katalánské Barceloně zamířil loni v létě do Paříže, kde má kontrakt do 30. června 2023. Po skončení smlouvy mu bude čerstvě 36. „Leo Messi je stále jedním z nejlepších hráčů na světě. Na jeho schopnostech to nic nemění,“ uvedl spolumajitel a výkonný ředitel Interu Miami Jorge Mas.

Podle něho má další ze spoluvlastníků klubu, Angličan David Beckham, s Messim dobré vztahy, což by mohlo při lanaření argentinské hvězdy do Miami, kde si fotbalista před několika lety koupil luxusní nemovitost, hrát velkou roli. „Až odejde z PSG, byli bychom rádi, kdyby se Messi stal hráčem Interu Miami a byl součástí naší komunity. V srdci jsem optimista,“ prohlásil Mas.

Samotný Messi v minulosti v rozhovoru s novinářem Jordim Évole potvrdil, že by se jednou chtěl přestěhovat do USA. „Vždy jsem sníval o tom, že zažiju život ve Spojených státech a vyzkouším si působení v tamější lize,“ uvedl Messi předloni ke své budoucnosti.

Zdroj: Šport.sk

I Kalvach ví, že bude pro Plzeň hodně důležité udržet v mistrovském kádru Sýkoru a Eduarda Santose...