Barcelona nemá Lewandowského vůbec jistého, do hry o útočníka Bayernu se přihlásil i zájemce z Anglie

Čím blíže je přestupové období, tím více začíná být spekulací ohledně polského střelce Roberta Lewandowského. Dlouho se hovořilo o tom, že útočník Bayernu hledá novou výzvu a preferoval by přesun do Katalánska, nicméně zájem začíná jevit o služby tohoto kanonýra i londýnská Chelsea.

Barcelona nemá Lewandowského vůbec jistého, do hry o útočníka Bayernu se přihlásil i zájemce z Anglie

Polák v posledním bundesligovém zápase vůbec poprvé veřejně přiznal, že už v bavorském klubu pokračovat nechce. „Je velmi pravděpodobné, že tohle byl můj poslední zápas za Bayern. Nemůžu to ještě říct na 100 procent, ale může se tak stát. Nový kontrakt podepisovat již nebudu. Musíme tak najít to nejlepší řešení pro mě i pro klub,“ sdělil Lewandowski po utkání s Wolfsburgem, jehož slova nabídl web forcabarca.sk.

Podle fotbalového reportéra píšícího pro uznávaný britský tisk The Guardian Jacoba Steinberga se začala Chelsea zajímat právě o Roberta Lewandoswkého po tom, co odmítl s Bayernem prodloužit smlouvu. Thomas Tuchel je jeho velkým obdivovatelem.

Lewandowski však stále preferuje Barcelonu, jelikož si hraním v Premier League není příliš jistý. Nicméně „The Blues“ nejprve potřebují vyřešit situaci okolo Lukaka.

Zdroj: forcabarca.sk, theguardian.com