Trojice hráčů, která by mohla během letní pauzy zamířit do St. James Parku

Nadcházející léto by mohlo být tím nejvzrušivějším v historii Newcastlu, protože představuje první léto, ve kterém se může etablovat jako nejbohatší klub na světě. Manažer Magpies nicméně uvedl, že pravidla Financial Fair Play (FFP) ovlivní, kolik bude jeho tým schopen utratit před příští sezónou. Rozpočet na přestupy by tak měl činit  60-80 milionů eur. Klub tudíž nebude moci utrácet horentní sumy za každého, na koho si pomyslí. S ohledem na tuto skutečnost je tady trojice hráčů, kteří by do klubu mohli zamířit.

Trojice hráčů, která by mohla během letní pauzy zamířit do St. James Parku

Arnaut Danjuma (Villarreal)

Křídelník Villarrealu Arnaut Danjuma si udělal jméno ve dvou sezónách, které strávil v Bournemouthu, zejména během sezóny 2020-21, ve které vstřelil 17 gólů ve 37 zápasech, kdy Cherries dosáhli semifinále play-off Championship.

Loni v létě přestoupil za 21,5 milionu liber do španělského Villarrealu, kde v dosavadnísezóně skŕoval šestnáckrát a přitáhl ke své osobě mnohem více pozornosti špičkových klubů v Evropě, včetně Magpies.

Přestupu by mohl nasvědčovat i fakt, že právě čtyřiačtyřicetiletý kouč podepsal Danjumu, když vedl Bournemouth, a nyní ho chce přivést do St. James' Park

Arnaut Danjuma interview: 'I wouldn't be playing Liverpool in Champions  League if it wasn't for Bournemouth'