V Ipswich Town končí hned několik hráčů. Nové angažmá si může začít hledat také dlouhán Holý

Ipswich Town FC není úplně neznámou značkou a jeho síň slávy dokonce zdobí jeden titul mistra Premier League a jeden zisk FA Cupu.

V Ipswich Town končí hned několik hráčů. Nové angažmá si může začít hledat také dlouhán Holý

Momentálně však tradiční značka ze Suffolku, jejíž barvy obléká také exliberecký Václav Hladký, nezažívá zrovna dobré časy a lze ji zastihnout až ve třetí nejvyšší anglické soutěži.

V klubu v těchto dnech končí hned čtyři hráči a sice James Norwood, Myles Kenlcok, Tom Carroll a Tomáš Holý, jenž strávil poslední měsíce na hostování v Port Vale, který hraje dokonce až League Two.

Všichni jsou na cestě pryč z Portman Road a to po vypršení jejich kontraktů (ten Holého běží do závěru května) a mohou si hledat nové angažmá.

"Všem děkujeme za jejich veškerou práci v našem klubu," zaznělo v prohlášení celku, který skončil v League One po šestačtyřiceti kolech na jedenácté pozici.

Třicetiletý a 206 centimetrů vysoký Holý, jenž v minulosti prošel také Zlínem, Žižkovem nebo Vlašimí, už na ostrovech chytal i za Cambridge United či Gillingham a v anglickém prostředí působí od jara 2017. Bude ho opouštět úplně, nebo se ještě zdrží?

Čerstvé produkty mládežnické akademie Arsenalu, které mohou Artetovi ušetřit miliony

Zdroj: Ipswich Town FC