Liverpool má v merku také skotskou ligu. Právě z ní by si uměl představit nové jméno do obrany

Na Ostrovech vzbuzuje respekt, ve zbytku Evropy dokonce i strach. Liverpool zažívá v posledních letech úspěšné období a velkou měrou se o to postaral německý stratég Jürgen Klopp. Jeho čich na schopné hráče mu závidí nejeden kolega na trenérské lavičce a jak se zdá, tohle partnerství na Anfield Road by mohlo vykazovat dlouhověkost. V létě se očekává několik změn v týmu a začínají se objeovat jména, která by mohla posílit kádr Reds.

Liverpool má v merku také skotskou ligu. Právě z ní by si uměl představit nové jméno do obrany

Liverpool rád spoléhá na své krajní obránce při svých útočných akcích a Klopp si uvědomuje, že některým hráčům musí dopřát také trochu odpočinku, aby se neobjevovala únavová zranění. I proto se proslýchá, že je v plánu získat nového pravého obránce.

The Press and Journal se Klopp nerozhlíží příliš daleko a svou novou ovečku by mohl získat na Ostrovech. Svým talentem upoutal jeho pozornost teprve osmnáctiletý skotský obránce ve službách Aberdeenu. Calvin Ramsay zažívá průlomovou sezónu v tamní nejvyšší soutěži a nedávno byl také oceněn v SFWA Young Player of the Year.

Liverpool není jediným obdivovatelem a manažer ABerdeenu Jim Goodwin tuší, že o svůj klenot může v létě přijít. „Moc dobře vnímáme, že je o Calvina velký zájem. Rozhodně mu ale nebudeme bránit a co se stane v létě, tak se prostě stane. Má velký talent a roste z něj velký hráč,“ nechal se slyšet Goodwin.

Zdroj: pressandjournal.co.uk