S Martialem se už na Old Trafford nepočítá a spolu s tučným balíkem má být nabídnut do Serii A za…

Manchester United plánuje v létě velké změny v sestavě a nové tváře v kabině by částečně měli financovat nepotřební hráči, pro které již nebude na Old Trafford místo. Podobný osud by neměl minut francouzského legionáře Anthonyho Martiala. Spolu s tučným balíkem má být nabídnut do Serie A za nového střelce.

S Martialem se už na Old Trafford nepočítá a spolu s tučným balíkem má být nabídnut do Serii A za…

Martial odešel v lednu na hostování do La Ligy, ale v barvách Sevilly díru do světa neudělal. Nepředpokládá se, že by španělský klub projevil zájem o trvalý odkup. Během své anabáze na Pyrenejském poloostrově se v osmi ligových zápasech gólově neprosadil.

Odloženým hráčům z Premier League se ale v posledních letech daří v Itálii, proto se proslýchá, že by i on mohl zamířit tímto směrem. Rudí ďáblové jej dle informací The Express dokonce již nabídli a na San Siru zvažují, jestli je pro ně tato možnost lákavá.

Manchester United k němu údajně přihodil 42 milionů liber a opačným směrem si vyžádal argentinskou hvězdu Lautara Martíneze. Tomu se v posledních dvou letech daří, proto je jeho jméno často předmětem spekulací napříč Evropou. Před pár měsíci byl spojován například s Barcelonou, ale také na Ostrovech jej již několik zájemců oťukávalo.

Zdroj: express.co.uk