Není tajemstvím, že Rice, Bowen či Souček jsou lovnou zvěří. V nynějším kádru není náhrada ani za jednoho z nich

West Ham United, jenž se v poslední době propadl v Premier League na sedmou pozici, příliš nepřesvědčil ani v Evropské lize a Eintracht Frankfurt dokázal britskou metropoli vyloupit.

Není tajemstvím, že Rice, Bowen či Souček jsou lovnou zvěří. V nynějším kádru není náhrada ani za jednoho z nich

Po celých 90 minut u toho byl z Čechů jen Tomáš Souček a protože David Moyes sáhl pouze k jednomu střídání, Vladimír Coufal i Alex Král strávili celé úvodní semifinále EL na lavičce náhradníků.

"Domácí porážka s Frankfurtem není ideálním startem. Především ve druhém poločase mi přišli kladiváři bez šťávy, přísnější měřítko snesl jen Rice, hrající ve velkém stylu. Pravda, kdyby se Bowenova střela přes hlavu těsně před koncem vešla do branky, asi by vypadalo hodnocení utkání trochu jinak. Ale pár centimetrů rozhodlo ve prospěch Eintrachtu," napsal ve svém komentáři pro seznamzpravy.cz Jaromír Bosák.

Se současnou fazonou kladivářů by se navíc klidně mohlo stát, že se jich v příštím soutěžním ročníku evropské poháry týkat vůbec nebudou, což by bylo po dobře rozjeté sezoně nesporné zklamání...

"Opravdu jsem velmi zvědav, jak si pánové Křetínský a spol. v barvách West Hamu povedou na letním přestupovém trhu. Není žádným tajemstvím, že Rice, Bowen či Souček jsou lovnou zvěří, do svého týmu by je chtěl kdekdo a nemusí jít jen o adresy anglické. Pokud někdo ze jmenovaných odejde, půjde o výrazné oslabení. Ve stávajícím kádru není náhrada ani za jednoho z nich. Tudíž se utržené částky za jednoho či dva transfery zřejmě neponoří na dno kasy, nýbrž budou reinvestovány. Zkrátka by měly být využity na smysluplné nákupy. Otázkou je, jak silný bude manažerský štáb WHU při vyjednávání s potencionálními novými tvářemi. Pokud nedojde ke kvalitnímu doplnění, mohou být pohárové příčky pro následující roky jen nesplnitelným snem," upozornil na seznamzpravy.cz ostřílený novinář a dlouholetý komentátor České televize.

Před odvetou v Německu si ještě West Ham první květnovou neděli vystřihne derby s Arsenalem. I tento střet dost napoví o aktuální formě.

Konečně! Fotbal udal směr: Po 30 letech český sport ví, jak se naše země jmenuje: Česko a Czechia!

Zdroj: seznamzpravy.cz