Kapitán Hejda zavelel, že se nebudeme holit, tak držím basu s celým týmem, to je jasné, usmívá se pod vousy Bílek

Za to, že čtyři kola před koncem ligy vládne tabulce Plzeň, může podle jejího trenérského šéfa zejména poctivá a zodpovědná hra, s tím, že jeho hráči vždy musí být stoprocentně nachystaní a koncentrovaní.

Kapitán Hejda zavelel, že se nebudeme holit, tak držím basu s celým týmem, to je jasné, usmívá se pod vousy Bílek

I díky tomu má západočeská Viktoria jistotu, že již třináctou sezonu za sebou nebude absentovat v předkolech evropských pohárů, což je velmi pěkná bilance pětinásobného mistra země...

"Dali jsme si to před sezonou jako cíl, chtěli jsme si zaručit místo v předkolech. Hlavní cíl je splněn, ale chceme dokázat víc," uvedl na webu fcviktoria.cz před výjezdem do Edenu bývalý kouč Sparty i českého národního mužstva, jenž v Plzni krátce pracoval již před 16 lety.

Tým někdejšího stratéga Blšan, Ružomberoku, Zlína či Jihlavy se již delší dobu neholí a sám kouč, který v zahraničí vedl Astanu i Dinamo Tbilisi, si udržuje vousy také. Tak moc je nynější lídr motivován dotáhnout skvělou jízdu ke zdárnému konci.

"Už nějaký čas mám delší vousy, takže zase až takový problém mi to nedělá. Ale uznávám, že je to trochu nezvyk. Kapitán Hejda zavelel, že se nebudeme holit, tak držím basu s celým týmem, to je jasné," usmíval se webem fcviktoria.cz citovaný sedmapadesátiletý odborník ze Štruncových sadů.

U svých svěřenců však délku porostou na tváři rozhodně nezkoumá ani nekontroluje. "Ne, to nechávám čistě na nich, na kabině. Určitě si to hlídají pečlivě," uzavřel na fcviktoria.cz nadřízený Staňka, Kalvacha, Chorého a spol., jehož soubor naposledy odešel poražen v říjnu loňského roku.

Rada: Chci dál trénovat a bavit lidi. Klidně půjdu třeba na Moravu


Zdroj: fcviktoria.cz