Bavorský gigant bez svého talismanu? Trojlístek jmen, který by mohl nahradit Lewandowského

Letní přestupové okno se kvapem blíží a vše nasvědčuje tomu, že budeme letos svědky celé řady zajímavých změn klubových příslušností. Ostře sledovanou ságou je možný odchod Roberta Lewandowského z Allianz Arény. Polský kanonýr bude v létě bez smlouvy a jednání o novém kontraktu zatím nepokročila do fáze, kdy by se pro bundesligového šampiona blýskalo na lepší časy. Pokud ale tenhle talisman skutečně odejde, kdo jej nahradí? Jmen je s jeho postem spojováno hned několik…

Bavorský gigant bez svého talismanu? Trojlístek jmen, který by mohl nahradit Lewandowského

3) Romelu Lukaku (Chelsea)

Nedávno francouzský list L’Equipe nabídl aktuální seznam hráčů, kteří by mohli být během letního přestupového okna lákáni Julianem Nagelsmannem do Bayernu. V seznamu nechybělo ani jméno českého reprezentanta Patrika Schicka, ale mnohem větší rozruch vzbudil belgický útočník Romelu Lukaku.

Současná akvizice Chelsea se zřejmě na Stamford Bridge neohřeje dlouze. O jeho služby se uchází třeba bývalý chlebodárce Inter Milán, ale také Bayern zvažuje své možnosti. Premier League nebude asi jeho vysněnou destinací, ale v Bundeslize by se mu mohlo dařit.