Ronaldo má problém. Po prohře s Evertonem si “vybil” frustraci na fandovi Karamelek a jeho mobilu

Návrat na “místo činu” Cristianu Ronaldovi úplně nevychází. Manchester United v Premier League aktuálně klopýtá mimo příčky znamenají byť jen účast v Lize mistrů (a vlastně i jakémkoliv poháru), Ronaldovi se se fotbalově příliš nedaří a v Goodison Parku navíc neudržel nervy při interakci s fanouškem.

Ronaldo má problém. Po prohře s Evertonem si “vybil” frustraci na fandovi Karamelek a jeho mobilu

Portugalská fotbalová hvězda Cristiano Ronaldo si po prohře s Evertonem zadělal na průšvih. Který podle posledních zpráv hodlá oficiálně řešit i vedení Manchesteru United. Příčinou je incident, ke kterému došlo krátce po sobotním zápase, kdy Ronaldo při odchodu z hřiště - frustrovaný výkonem svého týmu, jež se zachraňujícím se Evertonem Franka Lamparda prohrál 0:1 - v koridoru vedoucím do útrob  Goodison Park strčil do jednoho z z přihlížejících fandů a vyrazil mu z ruky mobilní telefon. Video incidentu které koluje anglickými médii není úplně průkazné v tom, co se mezi Ronaldem a fandou Karamelek odehrálo.

Ronaldo nicméně už během soboty už spustil “damage control” a postiženému fandovi nabídl omluvu. "Nikdy není snadné vyrovnat se s emocemi v těžkých chvílích, jako je ta, které čelíme. Přesto musíme být vždy uctiví, trpěliví a jít příkladem všem mladým, kteří milují krásnou hru.Chtěl bych se omluvit za svůj výbuch, a pokud to bude možné, rád bych tohoto příznivce pozval na zápas na Old Trafford jako projev fair-play a sportovního chování," citoval Cristiana Ronalda britský Guardian.

Faktem je že Cristiano Ronaldo má plné právo cítit jistou míru nervozity. Jeho návrat do Manchesteru, kde se přes patnácti lety odrazil ke statusu superhvězdy nevychází dle jeho představ, United výsledkově těžce kulhají a ani forma samotného Ronalda - přes některé zářivé výkony jako byl hattrick proti Spurs - není úplně to, co by si sám zřejmě představoval. V anglických novinách se tak množí spekulace, že sedmatřicetiletý hráč po jediné sezóně svůj comeback v United ukončí. Podle části spekulací by fotbalista mohl být v pokušení vyzkoušet si angažmá za oceánem, kam jej do svého Interu Miami láká David Beckham. 

zdroj: futbal.sk/Guardian