Pjaničův odboj nechtěného zboží? Bosenský záložník nyní utěšuje Dybalu, že s ním Juve už nepočítá

Dvaatřicetiletý bosenský záložník Miralem Pjanič momentálně působí na hostování v Turecku, kam jej vyslala Barcelona. Poslední dva roky ale tento schopný středopolař pociťuje zášť vůči svým zaměstnavatelům a několikrát již v médiích poukazoval na to, že hráči jsou pro kluby jen spotřební zboží. Tentokrát nabídl své rameno a podporu argentinskému útočníkovi, se kterým se zná z dob společného působení v Turíně.

Pjaničův odboj nechtěného zboží? Bosenský záložník nyní utěšuje Dybalu, že s ním Juve už nepočítá

Zatímco on zamířil na Camp Nou, Paulo Dybala v barvách Staré dámy setrval. Nikoliv však o moc déle, neboť po této sezóně změní klubové barvy. Jeho jméno je spojováno s Interem Milán, Arsenalem či Atlétikem Madrid, ale samotný střelec zatím neprozradil, kam ho to táhne.

Jisté však je, že by Dybala v Juventusu zůstal, pokud by bylo jen trochu možné se s druhou stranou dohodnout. Stará dáma se však již nechala slyšet, že se s hráčem domluvila na tom, že se jejich cesty rozdělí. V ten moment se objevil Pjanič, který ihned vyjádřil Dybalovi podporu.

„Je to můj přítel a vždycky jsem s ním rád hrál. Napsal jsem mu, že je velký šampion a on mi odpověděl slovy: Díky bratře, také tě mám rád. Myslím, že vím, jak se teď cítí. Vždycky se snažil hrát, i když třeba nebyl stoprocentně fit. Chápu i klub, i když si myslím, že by měl Juventusu stále co nabídnout. Zdá se, že zvolili jiný projekt a chtějí vsázet na jiné koně,“ nechal se slyšet Pjanič. Některá zahraniční média spekulují, že Pjanič jen hledá další stejně smýšlející, kteří se domnívají, že se jim stala křivda.

Zdroj: tribalfootball.com