Překvapení nedopustíme. My na mistrovství světa postoupíme, má jasno Ronaldo

Cristiano Ronaldo věří, že Portugalsko postoupí na fotbalové mistrovství světa v Kataru a nepřipustí překvapení, jaké se podařilo Severní Makedonii v semifinálovém zápase baráže proti Itálii.

Překvapení nedopustíme. My na mistrovství světa postoupíme, má jasno Ronaldo

„Squadra azzurra" prohrála ve čtvrtečním střetnutí 0:1 po góle Aleksandra Trajkovského v nastaveném čase a podruhé za sebou se nepředstaví na MS. Portugalci si pak v semifinále poradili s Tureckem 3:1. Úterní duel se odehraje na jejich domácí půdě v Portu.

„Byli jsme překvapení. Severní Makedonie překvapila ve vícero zápasech, ale nemyslím si, že překvapí zítra i nás. Portugalsko bude lepší a postoupíme na mistrovství světa,“ uvedl útočník Manchesteru United.

Pro sedmatřicetiletého kanonýra to může být páté a zároveň poslední MS v kariéře. Kromě toho hrál na pěti mistrovstvích Evropy a v roce 2016 dovedl Portugalsko k titulu. Víme, že když vyhrajeme, pojedeme na MS. Máme zodpovědnost být pozitivní a vyhrát zápas. Všichni jsme dobře připravení a zítra chceme předvést náš nejlepší výkon," dodala fotbalová superstar.

Zdroj: Šport.sk

Kvalitních trenérů pro národní mužstvo jako je Šilhavý u nás moc není, míní Blažek