První náznaky nepokojů u Kohoutů? Conte dodal výsledky a tlačí na požadované posily!

Antonio Conte je nejlepší trenér, kterého Spurs v poslední době měli, ale má nejvyšší cíle a předpokládá, že jej klub podpoří investicemi. Daniel Levy je naopak manažer, který každou libru převrátí v ruce třikrát až čtyřikrát a čelo Premier League chce dobývat takříkajíc “nízkonákladově.”  

První náznaky nepokojů u Kohoutů? Conte dodal výsledky a tlačí na požadované posily!

Poslouchejte mě, potřebujeme posílit. Tak nějak by šel interpretovat vzkaz, který Antonio Conte vyslal k vedení Tottenhamu Hotspurs. Ten po špatném začátku Premier League, který stál pracovní místo Nuna Espirita Santa, je nyní po Contem inspirované sérii devíti zápasů bez porážky na pátém místě Premier League s osmibodovou ztrátou ale čtyřmi zápasy k dobru na třetí Chelsea (se kterou se utká v neděli). A Conte nyní tlačí vedení, aby podpořilo jeho ambice realizovanými přestupy.

Podle expertů sledujících anglický fotbal je to konflikt bublající uvnitř Tottenhamu. Antonio Conte umí vyhrávat trofeje, ale je zvyklý, že jeho šéfové plní jeho přestupové požadavky. Naopak Daniel Levy se snaží držet klubové finance na poměrně krátké uzdě a Tottenham je zřejmě finančně nejlépe řízený klub širší špičky, který teď v době kdy pandemie omezila jeho příjmy  navíc splácí miliardový úvěr na nový stadion. Podaří se Contemu s Levym najít společnou řeč?

Během zimního přestupového okna jsou Spurs spojování s řadou cílů, deset dní před jeho uzavřením nicméně žádná transakce, která by kádr Tottenhamu rozšířila, ještě neproběhla. A to se Kohoutům v lednu - zřejmě na delší dobu - zranil klíčový segment ofenzívy Son Heung-min. Podle BBC Spurs sice v posledních dnech podali nabídku ve výši patnácti milionů liber na křídelníka Wolverhamptonu Adamu Traorého, tato však byla odmítnuta. Přivedou Spurs do konce přestupového období posily, které Conteho saturují?

zdroj: BBC