Kozel zatím hovoří jen o samých pozitivech. Jediné, co mu trochu kalí radost, je zranění Júsufa

Liberec před pár dny na svém tureckém soustředění přehrál rumunský celek AFC Chindia Târgoviște (2:0), o což se již v průběhu prvního dějství postarali Júsuf s Havelkou.

Kozel zatím hovoří jen o samých pozitivech. Jediné, co mu trochu kalí radost, je zranění Júsufa

"Znovu jsme dali do hry skoro všechny hráče, většina odehrála 60 minut, protože jsme se dohodli se soupeřem na třicetiminutovém prodloužení. Hlavně první skupina podala velmi dobrý výkon, vstřelili jsme dvě branky a byli jsme jednoznačně lepší než soupeř. Pak už úroveň hry šla trochu dolů, ale pořád jsme byli lepším týmem a škoda, že druhá skupina už žádnou další branku nepřidala. To, že jsme udrželi nulu a dostali se do hry další mladí hráči, je jen dobře," uvedl na webu fcslovanliberec.cz hlavní kouč Slovanu Luboš Kozel.

Herní kemp v lepších klimatických podmínkách si zatím jednoznačně pochvaluje a moc negativ nevidí. Tedy až na zranění osmadvacetiletého forvarda z Bahrajnu Júsufa Hilála, který je na stadionu U Nisy zapůjčen ze Slavie. V jeho případě ovšem bývalý kouč Dukly či Baníku doufá, že nepůjde o nic vážného a že se bude moci na jeho střelecké schopnosti spolehnout hned od prvního jarního kola...

"Celé soustředění musím hodnotit jen kladně, protože jsme mohli týden trénovat na kvalitních plochách. Jen první dva dny hodně pršelo, ale na hřištích to vůbec znát nebylo. Vše, co jsme z kondičního hlediska chtěli odtrénovat, jsme odtrénovali. Každý den jsme trénovali dvoufázově a dnes jsme to zakončili zápasem, který jsme výsledkově zvládli velmi slušně. Zatím tedy jenom samá pozitiva. Jediné, co trochu kalí radost, je zranění Júsufa. Budeme doufat, že to nebude nic vážného," uzavřel na fcslovanliberec.cz padesátiletý odborník ve službách podještědského klubu, který přezimuje na deváté pozici.

Zdroj: fcslovanliberec.cz