Mistrovství světa v Kataru? Otřesné, je to práce mocipánů, to nemá s fotbalem nic společného, soptí Cantona

Eric Cantona se vůbec nemohl držet při zdi, když byl tázán na to, jak se těší na nadcházející mistrovství světa.

Mistrovství světa v Kataru? Otřesné, je to práce mocipánů, to nemá s fotbalem nic společného, soptí Cantona

To se bude zcela netradičně konat v zimě, kvůli čemuž budou přerušeny vesměs všechny domácí ligové soutěže. Je to nicméně dáno tím, že v Kataru je velké horko a během našeho zimního období se zde nachází pro fotbal o něco přijatelnější podmínky.

„Abych byl upřímný, na další mistrovství světa se vůbec netěším, vlastně mě ani vůbec nezajímá,“ překvapil hned na úvod svým názorem kdysi elitní útočník a nynější filmový herec Eric Cantona.

„Co k tomu říct? Tohle není klasické MS, to nemá s fotbalem nic společného. Je to pouhá práce mocipánů, kteří si neváží normálních lidí a kteří využívají svého bohatství pro vlastní pobavení. Jen si vezměte, jak rychle se na tomto území začaly stavět stadiony a kolik lidí při jejich výstavbě trpělo. A tohle vy chcete propagovat?“ tázal se pod vlivem jistého emočního napětí.

„Tohle MS je celé jen otázkou peněz. Vlastně jim všem záleží pouze na penězích. Je to něco naprosto otřesného a takovýto špinavý byznys já nehodlám podporovat,“ nebál se vyjádřit svůj názor Cantona.

Zdroj: Sportsmail