Najít funkčního útočníka se zdá být pro Chelsea velký problém. Která jména by mohla být prověřena?

Najít schopného útočníka se zdá být v posledních letech pro londýnskou Chelsea velký problém. Na Stamford Bridge již otestovali nejedno zvučné jméno, ale kýžený efekt se příliš nedostavil. I proto se na Ostrovech hlasitě hovoří o trápení belgického kanonýra Romela Lukaka, o nepříliš oslnivých výsledcích Tima Wernera ani nemluvě. A trenér Thomas Tuchel hledá nového vhodného adepta, který by Blues pomohl k zisku cenných trofejí.

Najít funkčního útočníka se zdá být pro Chelsea velký problém. Která jména by mohla být prověřena?

Chelsea již delší dobu pošilhává po norském klenotu Haalandovi, ale hvězdička Dortmundu má hned celou řadu obdivovatelů, proto není jisté, zda se toto oťukávání setká s pochopením druhé strany. Nabízejí se i další možnosti a jednou z nich je i africký klenot, který aktuálně září pod Vesuvem.

Podle celé řady britských zdrojů upoutal pozornost Tuchela třiadvacetiletý nigerijský reprezentant Victor Osimhen. Jeho výkony v minulé sezóně braly dech a v podobném duchu pokračuje i v té právě probíhající.

Na Stamford Bridge by se navázání spolupráce rozhodně nebránili, ale může je odradit poměrně vysoká cenovka. Již v létě Blues investovali nemalé peníze do příchodu Lukaka, za Osimhena si navíc Neapol nárokuje 80 milionů eur. Bude se realizovat další poměrně nákladný risk, který by mohl, ale i nemusel, vyjít?

Zdroj: thesun.co.uk